Про компанію

«МАЙГЕР» ТОВ заснована в 2000 році Майгер Миколою Вікторовичем (до квітня 2004 р. – консалтингова компанія «Микола Майгер» ТОВ, до вересня 2009 р. – компанія «Майгер Консалтинг» ТОВ).

Компанія «МАЙГЕР» – міжнародно-орієнтована незалежна компанія, лідер в сфері девелопменту та консалтингу, організації та розвитку бізнесу, розробки та реалізації інвестиційних проектів.

Бізнес-підхід компанії базується  на знаннях специфіки української економіки, на прийнятих та  діючих міжнародних стандартах, а також на високому рівні професіоналізму та відповідальності за якість і строк виконання проектів.

Компанія будує надійні партнерські відносини з провідними міжнародними компаніями та замовниками з Німеччини, Австрії, Франції, Великобританії, Іспанії, Італії, Росії, Китаю, Японії, США, Канади, ОАЕ і багатьох інших країн. Завдяки цьому наші клієнти отримують професійні послуги найвищої якості, досягаючи результату і безперервного успіху в бізнесі.

У 2008 р. компанія була нагороджена званням «Лідер українського бізнесу» за високий внесок у розвиток економіки України.

З повагою і націленістю на успішну та плідну співпрацю,
Колектив компанії «МАЙГЕР»!