Вакансії

Кожен співробітник – це основа основ нашого успіху. Ми цінуємо індивідуальні здібності, розвиваємо і реалізовуємо потенціал кожного.

Індивідуальний успіх кожного співробітника – це успіх компанії «МАЙГЕР».

Ми особливо цінуємо такі навички, як уміння не «слухати», а «чути», працювати на результат, бажання максимально ефективно використовувати свої можливості, професійно розвиватися та працювати в команді, ставити інтереси клієнта на перше місце.

Ми завжди раді бачити перспективних, талановитих, відповідальних співробітників з високою мотивацією і бажанням працювати на результат.

  • Студентам та  випускникам ми пропонуємо програму стажування, яка включає як навчальні програми, знання, які відповідають міжнародним стандартам, так і систему наставництва протягом усього періоду проходження стажування. 
  • Досвідченим спеціалістам ми пропонуємо роботу в міжнародному середовищі, виконання серйозних і нетривіальних задач, застосування та вдосконалення професійних здібностей та навиків.

Корпоративний кодекс:

Корпоративний Кодекс містить стандарти правил роботи і культури, властиві співробітникам нашої компанії в їх взаєминах з клієнтами, колегами та партнерами.

При прийнятті працівника на роботу обов’язковою умовою є вивчення і обов’язкове виконання корпоративного Кодексу компанії.

Дотримання принципів, викладених у Кодексі, дозволяє нам підвищувати якість послуг у будь-якій сфері нашої діяльності і досягати найвищого результату для досягнення безперервного успіху наших клієнтів.

Три кроки до успіху: 

  1. Вивчіть інформацію про нашу компанію. Ознайомтеся з нашими ключовими послугами та сферами, обов’язково відвідайте розділи «Новини» та «Аналітика», визначте шлях Вашого професійного та кар’єрного розвитку.
  2. Відправте резюме. Перед проходженням співбесіди грамотно заповніть анкету на російській або українській мові в режимі online. Важливо, щоб до анкети Ви прикріпили резюме англійською мовою.
  3. Пройдіть процедуру співбесіди і тестування. Протягом трьох днів після відправки резюме ми повідомимо Вам дату проходження співбесіди і тестування.

Тестування проводиться у формі завдань – тестів на аналітичне та логічне мислення, креативність, наявність професійних знань, а також рівень володіння письмовою та усною англійською мовою або іншою іноземною мовою.