Маркетингові дослідження

Комерційний успіх інвестиційного проекту залежить від якості та об’єктивності досліджень, а також наскільки повно його продукція або послуги відповідає основним споживчим перевагам ринку. Маркетингові дослідження допомагають визначити можливі напрямки розвитку бізнесу в певному сегменті ринку.

Для прийняття стратегічних рішень, довгострокового та короткострокового планування, визначення тактики поведінки компанії на існуючому ринку, а також при виході на нові ринки і досягнення найвищих успіхів, потрібна максимально повна і об’єктивна інформація як про ринок загалом, так і за сприйняттям споживачами вашої продукції, її торгової марки. У вирішенні цих питань вам допоможуть фахівці компанії «МАЙГЕР».

Компанія «МАЙГЕР» постійно вдосконалює методики збору, обробки та аналізу даних. Фахівці компанії проводять постійний моніторинг різних галузей економіки України, створюючи обновлену базу даних.

«МАЙГЕР» допомагає планувати і здійснювати успішний стратегічний маркетинг, надає повний спектр інформаційно-аналітичних досліджень, у тому числі B2B, B2C за наступними напрямками:

  • Дослідження ринку. Включає всі аспекти бізнес-середовища, структуру ринку, економічні показники і тенденції, існуючий попит, ділову активність, політику конкурентів, особливості цільової аудиторії, дослідження інфраструктури і технічних досягнень, урядових постанов і багатьох інших факторів.
  • Дослідження продукту товару або послуги. Це форма бізнес-досліджень для визначення вільних ніш на ринку, розробки концепції нового продукту, товару або послуги, створення, розробка та тестування торгової марки, позиціонування продукту та інше.
  • Дослідження конкурентного середовища. Аналіз активності існуючих і потенційних конкурентів, їх слабкі та сильні сторони, можливі варіанти поглинання або злиття з конкурентами.
  • Дослідження інвестиційної привабливості галузі. Аналіз підприємств галузі, динаміки розвитку, ступеня труднощів входження в галузь, а також методів входження в галузь акціонування, купівля пакета акцій, злиття, поглинання та інше.)