Взаємодія з органами державної влади (GR)

Щоб успішно організувати і розвивати свій бізнес потрібно завжди бути в дружніх відносинах з державними органами влади і органами місцевого самоврядування. Коли іноземна компанія приходить у країну зі своїми інвестиціями без знань про існуючий політичний режим, традиції країни та менталітет народу, їй самостійно досить важко розвивати бізнес, оскільки у всьому світі політика та органи влади мають величезний вплив на діяльність приватного бізнесу.

Саме тому «МАЙГЕР» надає послуги з організації взаємодії з українськими органами державної влади, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями; відстеження законодавчих і політичних тенденцій і змін, а також просування, лобіювання та захисту інтересів вашого бізнесу в органах державної влади.

Високий рівень професійної компетентності, знання структур державної влади, громадських організацій і методів роботи з ними дозволяє «МАЙГЕР» успішно забезпечувати супровід бізнесу в процесі державної приватизації, участі в тендерах, отриманні дозволів, урядових гарантій, ліцензій і сертифікації, узгодження дозвільної і проектної документації та успішно реалізовувати інвестиційні проекти.

«МАЙГЕР» організує переговори і зустрічі з представниками державної влади на урядовому, обласних та міських рівнях; представляє інтереси вашого бізнесу в органах державної влади і є вашим надійним GR-менеджером для процвітання вашого бізнесу та його сталого розвитку в Україні.